O mně

Obrázek - O mně

V určitém okamžiku svého života jsem si uvědomila, že i když je všechno teoreticky tak jak má být, je něco špatně a já si s tím nevím rady. Ten rozpor se neustále stupňoval a já jsem nutně potřebovala řešení. Měla jsem to štěstí, že jsem v té chvíli potkala Životní mapy® Jejich okamžitý a silný účinek, jejich jednoduchost a jasnost, mě ohromila a změnila můj život.

Rozhodla jsem se, že i já chci být součástí Životních map®, že chci tuto možnost zprostředkovat ostatním lidem.

Toto mé přání se mi vyplnilo. Jsem tady, abych i Vám pomohla jejich prostřednictvím pochopit, co a proč se Vám nebo Vašim blízkým děje, co a proč Vás trápí. Podívat se do vnitřního světa Vašich dětí, poznat jejích přání a odhalit strachy, které je tíží. Pomoci Vám žít šťastný a spokojený život.

Spolu se můžeme setkat v mém Centru životních map Ostrava, nebo po dohodě v pracovně v Třebíči, kraj Vysočina.

Moc se na Vás těším!

Vaše Edita


O Životních mapách

Životní mapy® (autoři Kamila a Petr Kopsovi) jsou diagnosticko-terapeutickou metodou pro děti i dospělé. Tato metoda dokáže u nás objevit a popsat skutečné příčiny stavů a situací, ve kterých se nacházíme. Je schopná okamžitě diagnostikovat danou nepříjemnou situaci a zároveň nám dává konkrétní kroky k řešení. Její velikou výhodou je rychlost,přesnost a současně i komplexnost.

.

Metodu Životní mapy®/ Kops Method® dnes používají psychologové, lékaři, pedagogové a další odborníci. V současnosti už tato metoda pomáhá v České republice, na Slovensku, Polsku, Německu a Belgii, ve světě ji potkáte pod názvem Kops Method.


Centrum životních map Ostrava


Blog

blog
Navštívit Blog

Nejnovější příspěvky

Seminář komunikační typy Třebíč 13.5.2022

03.05.2022

Moji milí, chci vám sdělit, že za necelé dva týdny budu opět v Třebíči, po kterém se mi velmi stýskalo 👩‍❤️‍👩 .V pátek 13.5 budu mít semínář na komunikační typy zaměřené více na praxi (je vhodný i pro ty, kteří už jím dříve prošli), a čtvrtek 12.5. mám vyhrazený pro své klienty

Číst více >>

Krásné Velikonoce

15.04.2022

Užijte si tyto svátky jara, nového začátku, nové energie a očisty! 💛💚💙 Vaše Edita