Knihy

Na této stránce Vám velmi ráda představím knihy autorů metody Životních map, které všechny vznikly na základě práce s touto metodou.

Jsou v nich zahrnuty a zpracovány nejvýraznější a nejčastější zátěžové situace a jsou podány formou přístupnou dětem i dospělým.

V knížkách Tygr dělá Uáá uáá.. a Jak se krotí tygr se se řeší téma hyperaktivity a tomu,co nemáme ve svých životech zkroceno (týká se to jak dětí, tak i dospělých). Uááá uááá slouží pro pochopení (formou příběhu), Jak se krotí tygr dává konkrétní kroky k řešení. Obě dvě knihy jsou výraznou pomůckou pro dané téma.

Kniha Jak se domluvit s tygrem je zaměřená na komunikaci a komunikační typy. Dává ohromné pochopení a konkrétní seznámení s jednotlivými komunikačními typy.

Kniha neobyčejných kouzel dává formou příběhu návod, jak si splnit prostřednictvím “kouzel” to , co všichni potřebujeme a po čem děti i my od dětství toužíme – jak se zbavit nervozity, jak získat přátelé, jak načerpat energii, jak vykouzlit úsměv…

Tygří třídní kniha – kniha pro “osvícené” pedagogy. Pro ty, kteří chtějí ve svých školách pracovat v duchu Životních map.

Všechny tyto knihy lze zakoupit i u mě v Centru životních map. Pokud máte o nějakou knihu zájem, kontaktujte mě formulářem nebo pomocí kontaktních informací uvedených níže.

Cena:

  • Tygr dělá uáá uáá… – 170 Kč
  • Jak se krotí tygr – 170 Kč
  • Jak se domluvit – 230 Kč
  • Kniha neobyčejných kouzel – 230 Kč
  • Tygří třídní kniha – 100 Kč