<< Vrátit se zpět

Vítejte do našeho života

12.02.2024

Rok dřevěného Draka

Draci byli významným symbolem mnoha starověkých kultur a mytologií. Draci, často zobrazováni jako mocní, moudří tvorové,

představují prvotní a elementární síly přírody a vesmíru. Jejich obraz zdobí artefakty, chrámy a příběhy v civilizacích po celém světě, od východu po západ.

„Návrat“ Draků v tomto současném věku představuje oživení našeho spojení s těmito přírodními silami v nás a kolem nás. Návrat draků signalizuje, že je čas, aby lidstvo probudilo naši vlastní vnitřní duchovní sílu – sílu, která pochází z toho, že jsme v souladu s přirozeným tokem života.

Mytologie naznačuje, že Draci vedou lidstvo během monumentálních posunů v lidském vědomí. Jejich přítomnost pomáhá aktivovat latentní části nás samých a prorazit závoj iluze, která nás drží oddělené od pravdy. S pomocí Draků jsme se zbavili omezujících přesvědčení a programování, předávaných v průběhu věků. Vstupujeme do naší svrchovanosti a přebíráme odpovědnost za to, kým se rozhodneme být.

Draci probouzejí naši odvahu a schopnost transformace. Vybízejí nás, abychom přijali také své stínové já – části nás, které popíráme nebo potlačujeme. Tím, že se soucitem vpustíme světlo do naší temnoty, můžeme alchymizovat a integrovat tyto energie v nás. To nás činí celistvými.

Návrat Draků může někomu připadat silně osobní. Můžeme mít živé sny nebo vize Draků, kteří se natahují napříč časem a prostorem, aby s námi navázali kontakt. Pro ostatní představují Draci nové paradigma a pohled na svět, který nás nutí žít ve větší harmonii s planetou.

Ať tak či onak, přítomnost Draků v tomto Zlatém Věku přináší skvělou příležitost. Vítáním jejich návratu vítáme zpět části našeho nejhlubšího já. Znovu získáváme přístup k darům a talentům, které v nás dřímají. Draci nám připomínají, proč jsme tady a teď – abychom se plně probudili a zaujali naše místo správců nové země.

A’HO🙏

ZDROJ: Aurora Ray