<< Vrátit se zpět

Úspěch

25.03.2019

Co je to vlastně úspěch? V dnešní době se na toto slovo klade veliký důraz a dává se mu veliká důležitost. Ale co to vlastně je ten úspěch? Ve většině případů si lidé pod tímto slovem představují úspěšnou kariéru, doprovázenou velkým finančním ohodnocením, materiální dostatek, nejlépe přebytek, peníze, auta, domy.

Já se na to dívám trochu jinak.

Měla jsem možnost spoluprožít nádherný životní příběh. Přišla ke mně žena, která brala antidepresiva, nemohla pořádně vycházet ven z domu, měla psychické i fyzické bolesti a které se nedařilo nalézt radost ze života, který kolem ní plynul. Přežívala. Roky.

Společně jsme prošly řadou Map. Bylo to pro ní těžké a velmi náročné. Ale ona se nevzdala, šla si za svým trpělivě a s velikým odhodláním. Postupně krok za krokem měnila svůj život tak, jak ji vedly a ukazovaly Životní mapy.

A na konci tohoto procesu stála úplně nová žena – bez antidepresiv, s novým zaměstnáním, ve kterém byla téměř od začátku velmi úspěšná, aktivní, svobodná a hlavně radostná!!! Krásná nová zdravá silná bytost!

Tomuto já říkám ÚSPĚCH, skutečný, veliký a život navracející, se kterým se nedá nic jiného srovnat!

Edita