<< Vrátit se zpět

Access – Tělesné procesy

10.10.2019

Access nejsou jen Access Bars, ale i Access Tělesné procesy.

Ty učí, jak vnímat naše tělo, jak s ním komunikovat a jak aktivovat samoléčebné procesy v těle.

Většina z nás chodí po světě bez spojení s tělem. A co kdyby to mohlo být jinak? Naše tělo je vnímavý, senzorický organizmus, neustále s námi komunikuje a má schopnost dávat nám najevo svoje potřeby a mnohdy ví více než naše hlava. Pokud se naučíme tuto komunikaci vnímat, můžeme tělo uzdravit anebo skrze něj uvolnit problémy, které v životě máme.

Všechny destruktivní pocity a myšlenky se ukládají v těle a časem se projeví na fyzické úrovni jako nemoc. Psychologové říkají, že se do paměti našich buněk dokonce přenáší prožitá traumata (fyzická i psychická) našich předků. A ať to zní jakkoli bláznivě, někdy i nevědomě pracujeme na tom, abychom onemocněli, protože nám nemoc přináší nějakou výhodu.

Tyto Tělesné procesy jsou energetické – pracují s energií těl.

Já vám nyní mohu nabídnou  dva velmi zajímavé a funkční Tělesné procesy:

KOLIK VÁŽÍ VAŠE EMOCE

Získáte jím lehkost nejen v pocitech, ale i na těle.
Nakolik vaše emoce ovlivňují vaše tělo a váš život?
Věděli jste, že se emoce ukládají do našich tukových buněk? Co takhle je z nich všechny vymazat? Zbavte se tuny emocí a vaše tělo se bude opět cítit lehce.
Již po jednom spuštění procesu dochází k mnoha změnám, nejen na těle.

ZMĚŇTE SVOU DNA

Tento Tělesný proces ruší názory a přesvědčení, která máme v souvislosti s genetickými onemocněními a onemocněními celkově. Já sama v něm vidím i mnohem hlubší potenciál v souvislosti se zápisem do DNA.
Je vhodný také pro lidi, kteří mají psychické problémy a nemoci.